1.9.2016 - požár balíku slámy

Ve čtvrtek 1.9. vyjelo několik jednotek na požár balíku slámy který hořel u břehu řeky Berounky nedaleko karlštejnského autokempu. Fotky zde.

JSDH Karlštejn vyjíždí po vyhlášení poplachu Kopis Kladno na požár polního porostu a balíku sena. Po příjezdu na místo vozidlem CAS 32 T 815 v počtu 1+3, na místě PČR.

Podána zpráva na KOPIS a zahájena likvidace požáru polního porostu na levém břehu řeky Berounky za autokempem. V místě požáru porostu hořící dva balíky sena. Provedeno zastavení šíření požáru 1 x proudem „C“, hořící balíky rozebrány a uhašeny. Při zásahu zranění jednoho hasiče – zakopnutí na břehu v porostu a vymknutí PDK.. Dojezd dalších jednotek – HZS PZ, JSDH Liteň. Společně dokončena likvidace.

Odjezd na základnu, doplnění a uvedení do zásahu.