Bazén 2017

Bazén v areálu hasičské zbrojnice je konečně v provozu každý den od 12:00 do 19:00.

Při návštěvě bazénu prosím dodržujte provozní řád:

bazen

• vstup do bazénu pouze po osprchování
  • vstup jen přes brodítko po schodech
  • ZÁKAZ SKÁKÁNÍ DO BAZNÉNU (hloubka jen 1,2m)
  • děti do 15 let mají vstup povolen pouze pod dohledem rodičů nebo zodpovědné osoby
  • chovejte se prosím tak aby po vás v areálu nezůstal nepořádek a poničené věci

O bazén se dobrovolně starají členové sboru dobrovolných hasičů Karlštějn, je každé ráno luxován, čištěn a chemicky ošetřován (udržování stálého PH a čistoty vody), proto prosím nevhazujte do bazénu nečistoty a před vstupem se osprchujte (sprcha je vedle bazénu k dispozici).