19.8. a 28.8. 2016 - požáry chat

První chata hořela v pátek 19.8.2016 u Hlásné Třebaně  - více www.pozary.cz

Další výjezd na požár chaty byl v sobotu 28.8. K této události mám i naší zprávu ze zásahu, další informace najdete opět na serveru požáry.cz

JSDH Karlštejn vyjíždí po vyhlášení poplachu KOPIS Kladno na požár rekreační chaty v obci Liteň osada Běleč. Jednotka vyjíždí nejprve CAS 32 T 815 v počtu

1+3, následně DV VW Transporter 1+1. Jednotka po příjezdu na místo požáru se přihlašuje u VZ – HZS PZ. Požár ve fázy lokalizace. Členové jednotky provádějí společně s ostatnímy rozebírání konkstrukcí podkroví a stropů, likvidace drobných ohnisek pomocí „D“ proudu. Po dokončení prací jednotka odvelena VZ zpět na základnu.

Příjezd na základnu doplnění a ošetření techniky, zařazení do zásahu.